Biomimetic Skin Care

Šiuo aspektu, Dr. Spiller tarnauja itin svarbią rolę. 50 metų ugdytos praktinės žinios siekia daug toliau už tradicinį odos priežiūros asortimentą. Dėl šios itin svarios patirties, produktų linija išvystyta su revoliucinėmis savybėmis.Tik tikėjimas nuostabia gamtos galia ir jos savybių puoselėjimas bei aukščiausios technologijos leidžia pasiekti šių rezultatų – inovatyviausiais būdais turtinti kūną ir sielą. (plačiau)

Cellebration

Švesdama savo 50-ies metų sukaktį, Dr. Spiller biokosmetikos įmonė pristatė išskirtinę odos priežiūros gaminių seriją, pasipuošusią tikrais lobiais. Šventinės kolekcijos Cellebration Collection gaminiai yra praturtinti brangakmeniais, turinčiais vertingų odos priežiūros savybių. Neįkainojamų unikalių priemonių pagrindą sudaro ikrai, turintys daug maistinių medžiagų, tonizuojantis šampanas ir tikri deimantai – viskas tam, kad oda būtų nepriekaištinga ir jaunatviška. (plačiau)

ManAge Your Skin

Kaip kiekvienas vyras, taip ir oda pasikliauja savo stiprybe ir jėga siekiant išpildyti grožio potencialą. Ši unikali preižiūros linija leidžia gamtai parodyti pilną jos galią. Patirkite aukščiausią preižiūros kokybę vyrams: ManAge Your Skin linija yra Dr. Spiller Biocosmetic laboratorijose dešimtmečius kauptos tyrimų ir praktinės patirties rezultatas. (plačiau)